באנר הגדרות קבוצה
אייקון קטן מ חזרה לכל הכתבות

5 פונקציות שהיינו רוצים שכל המשתמשים של PayBox יידעו

פורסם ב -22.04.2020
|

גם אם לא חשבתם עליהן עד היום, קבלו חמש פעולות שאנחנו פשוט יודעים שיעשו לכם חיים קלים יותר. אחת מהן אפילו יכולה לחסוך לכם כסף!

 1. משיכת יתרה לכרטיס אשראי

  זה הפיצ'ר שיכול לחסוך לכם כסף! בכל פעם שאתם רוצים למשוך כסף מהיתרה אל חשבון הבנק שלכם, אתם מתבקשים לבחור אם תרצו לעשות את זה דרך משיכה ישירות לחשבון או דרך זיכוי כרטיס האשראי. אם בבנק שלכם לוקחים ממכם עמלה על כל פעולה בחשבון, משיכה ישירות מהאפליקציה לשם כרוכה ב"עמלת שורה". לעומת זאת, זיכוי כרטיס האשראי שלכם לעולם לא כרוך בעמלה! חשוב רק לדעת שהעברה לחשבון מתבצעת תוך יום עסקים אחד, ואילו זיכוי בכרטיס מתבצע תוך 5 ימי עסקים ממועד המשיכה.
  איך עושים?
  אחרי לחיצה על "משיכה מיתרה" ובחירת הסכום למשיכה, כשאנחנו שואלים אתכם איך תרצו למשוך את הכסף, פשוט בוחרים באפשרות של משיכה לכרטיס האשראי.

 2.  העברה למישהו שאינו איש קשר

  זה כל כך פשוט, אבל לא בכל אפליקציית העברת כספים זה אפשרי: אם אתם רוצים להעביר כסף או לשלוח בקשה לתשלום למישהו שלא נמצא באנשי הקשר שלכם (וככה אתם רוצים שזה יישאר), ממש לא חייבים להוסיף אותו לספר הטלפונים. כל מה שצריך זה רק את מספר הטלפון שלו.
  איך עושים?
  לאחר לחיצה על 'תשלום' או בקשה' ייפתח המסך של אנשי הקשר לבחירה. שימו לב: בחלקו השמאלי העליון של המסך מופיע אייקון של דמות עם סימן '+'. זה הכפתור שלכם! אחרי הלחיצה תתבקשו להזין את מספר הטלפון והשם שלו (הפרטים האלה הם רק בשבילנו ולא יישמרו באנשי הקשר שלכם בנייד). השאר כרגיל: מזינים את הסכום ומחכים שהוא יקבל את הבקשה לתשלום או יאשר את קבלת הכסף.

 3.  מתחלקים בחשבון

  הזמנתם אוכל כל החברים יחד חבורה ושילמתם על כולם? זה בסדר, אפשר לוותר על המחשבון – אנחנו אפילו נעשה במקומכם את החישובים של מע"מ, טיפ ועיגול סכומים אם צריך. עם הפונקציה של "מתחלקים בחשבון" החישוב והחזרת הכסף מכולם הופכים קלים ומהירים במיוחד.
  איך עושים?
  לחיצה על 'תשלום קבוצתי' במסך הבית תוביל למסך הקטגוריות – שבחלקו התחתון מופיע 'מתחלקים בחשבון'. אחרי הלחיצה תתבקשו לבחור את מי לצרף לקבוצה הזו ולכתוב כמה יצא החשבון. זהו, הבקשה לתשלום האישי של כל אחד תישלח אליהם מייד.

 4. ארכיון קבוצה

  ברגע שיתרת הקבוצה נמשכת ממנה, היא מתרוקנת ולא נשאר בה כסף. אם אין לכם צורך שהיא תישאר פעילה, מנהל הקבוצה יכול להעביר את הקבוצה לארכיון. העברה לארכיון תחסום את האפשרות לבצע בקבוצה פעולות נוספות, חוץ מצפייה בה. היא גם תעלים את הקבוצה ממסך הבית באפליקציה (תוכלו למצוא אותה תחת 'קבוצות בארכיון'. שימו לב: הפעולה הזאת לא הפיכה.
  איך עושים?
  מנהל הקבוצה לוחץ במסך הקבוצה על האייקון של 3 הנקודות שבחלק העליון של המסך ואז על 'העברה לארכיון'.

 5. אישור העברה

  פיצ'ר פשוט אבל חיוני: רוצים לבדוק את הפרטים המלאים של העברה שביצעתם? מישהו מבקש מכם הוכחה על תשלום שהעברתם לו? אין בעיה! פשוט מוצאים את ההעברה המסוימת במסך של "ההיסטוריה שלי" ולוחצים עליה: בחלון שייפתח תוכלו למצוא את זהותו של איש הקשר, התאריך והשעה של ההעברה וגם את מספר האישור שלה. בלחיצה על כפתור ה"שיתוף" במסך תוכלו לשתף את האישור עם מי שתרצו דרך הוואטסאפ או המייל.
  איך עושים?
  לחיצה על כל העברה במסך "ההיסטוריה שלי" פותחת חלון עם פרטי התשלום (או קבלת הכסף) ובו יש גם אפשרות לשיתוף בלחיצה.