מעכשיו מוסיפים
תווי שי לטלפון שלכם

תווי השי שלכם
במקום אחד

זה זמין

התווים נשמרים בטלפון ולא הולכים לאיבוד

זה שקוף

אפשר לראות בכל רגע כמה כסף יש בתווים

זה שיתופי

אפשר להעביר בקלות לכל איש קשר
* תווים מבית שופרסל בלבד – תו הזהב, גיפטקארד, שופרסל, יש-חסד ותו בונוס

איך משלמים בתווים
עם PayBox?

1
נכנסים לאפליקציית PayBox
2
בוחרים את התו במסך הראשי
3
סורקים את הברקוד בקופה
4
מסיימים את הקנייה ומקבלים אישור ב SMS
לא חובה לסרוק את הברקוד,
אפשר גם להקריא את מספר התו בקופה
איך משלמים בתווי שי עם פייבוקס

איך מצרפים תווי שי
מפלסטיק ל-PayBox?

לוחצים על הבאנר
במסך הראשי

לוחצים על הבאנר
במסך הראשי

או על כפתור התווים שלי במסך הצד
צעד 1 -

מקלידים את
פרטי התו

מקלידים את
פרטי התו

צעד 2 - מקלידים את פרטי תווי שי - פייבוקס
זהו, התו נשמר
וזמין בכל רגע!
זהו, התו נשמר
וזמין בכל רגע!
צעד 3 - תו השי נשמר באפליקציה - PayBox
כל מה שצריך לדעת על
התווים שלכם - בלחיצה
כל מה שצריך לדעת על
התווים שלכם - בלחיצה
ב-PayBox אפשר לראות בכל רגע כמה כסף
נשאר בכל תו, איפה אפשר לשלם עם התווים,
לראות איך השתמשתם בתו - וגם להעביר במתנה
לחברים כל סכום שרוצים
לראות כמה כסף נשאר - פייבוקס לראות כמה כסף נשאר - פייבוקס

אני רק שאלה

 • כמובן! משתמשי PayBox יכולים להוסיף לאפליקציה תו שי מפלסטיק באחת משתי דרכים: על ידי לחיצה על האריח הזהוב במסך הבית של האפליקציה או על ידי פתיחת תפריט הצד, לחיצה על כפתור ״התווים שלי״ ולאחר מכן ״הוספת תו פלסטיק ל-PayBox״. במסך הוספת תו פלסטיק, יש להזין 16 ספרות של התו ו-3 ספרות CVV, שנמצאות בפינה הימנית התחתונה של התו. לאחר הקלדת פרטי הכרטיס, יש ללחוץ על כפתור ״אפשר להמשיך״ כדי להוסיף את התו לאפליקציה. אפשר להוסיף ליתרת התווים כל אחד מהתווים הבאים: תו הזהב, תו שופרסל, Giftcard, תו בונוס ויש חסד. בסוף התהליך, תוכלו לראות שיתרת התווים שלכם התעדכנה במסך הבית. אפשר יהיה גם לראות את הפעולה שביצעתם במסך ״היסטוריית הפעולות״.
  עוד שאלות על תווי שי
 • זה כל הרעיון ? כדי להשתמש באחד מתווי השי שלכם בחנות, עליכם להיכנס לאפליקציה וללחוץ על ״תשלום בקופה״ המופיע באריח במסך הבית המציג לכם את יתרת התווים שברשותכם. במסך הבא יופיע ברקוד אותו יש לתת לסריקה בקופה. אם יש לכם כמה תווים שונים, הברקוד כבר יכיל את כולם. לדוגמה, אם יש ברשותכם תו מסוג "תו הזהב" בשווי 100 ₪, ותו מסוג "יש חסד" בשווי 150 ₪, הברקוד שיופק יכלול את שניהם כך שאפשר יהיה לשלם באמצעותו עד 250 ₪. אם תרצו לשלם בתו מסוים, תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתור ״תשלום בתו זה״ במסך פירוט התווים שלכם. לאחר אישור העסקה תוכלו לראות את היתרה המעודכנת שלכם במסך הבית ולצפות בכל הפעולות שביצעתם דרך כפתור ״הפעולות שלי״ בתפריט הצד או בפעולות אחרונות במסך הבית. בנוסף, תקבלו SMS שהתשלום בוצע בהצלחה.
  עוד שאלות על תווי שי
 • התו שברשותכם מכובד מלמעלה מ-90 רשתות ומסעדות שונות, כמו גם במאות סניפי שופרסל, שופרסל Online ובעשרות סניפי Be. אפשר לראות את כל החנויות והרשתות שמכבדות את התווים בקלות באמצעות לחיצה על כפתור ״התווים שלי״ בתפריט הצד ולאחר מכן ״רשתות שמכבדות את התו״. במסך זה, תוכלו לחפש חנות או מסעדה לפי מילת מפתח או לפי סוג התו שברשותכם (בין אם תו שי בכרטיס פלסטיק או דיגיטלי). אחריות על עדכניות רשימת הרשתות היא באחריות המפעיל.
  עוד שאלות על תווי שי
 • כדי לראות פעולות שביצעתם בתווים שלכם, כל שעליכם לעשות הוא לגשת למסך ״היסטוריית הפעולות״ של PayBox והפעולות יופיעו לכם שם לצד שאר הפעולות שלכם בפייבוקס. בנוסף, הוספנו פילטר ״תווים״ בחלקו העליון של העמוד, כך שתוכלו לראות את כל הפעילויות שביצעתם בתווים, בנפרד מיתר הפעילויות שעשיתם באפליקציה. ניתן ללחוץ על כל פעולה בנפרד כדי לצפות בפרטים נוספים עליה, כגון התאריך והשעה שבה ביצעתם את הפעולה, סוג התו בו השתמשתם ועוד.
  עוד שאלות על תווי שי
 • בהחלט! כדי לבדוק את פירוט הפעולות שבוצעו בתווים דיגיטליים קיימים, ניתן להיכנס לתפריט הצד וללחוץ על כפתור ״התווים שלי״, ולאחר מכן ״פירוט התווים שלי״. במסך ״התווים שלי״ תוכלו לגלול בין כל התווים שיש ברשותכם כעת ושהיו ברשותכם בעבר (בהנחה ולא מחקתם אותם). יש ללחוץ על ״היסטוריית הפעולות בתו הזה" כדי לראות את כל הפעולות שבוצעו באותו התו.
  עוד שאלות על תווי שי
 • שליחת תו לאנשי קשר מעולם לא הייתה קלה יותר. אם יש לכם תו שאתם רוצים לשלוח, אפשר לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתור ״התווים שלי״ ו״שליחת תו לחבר/ה״ בתפריט הצד. בוחרים איש קשר, את התו הרצוי, ולאחר מכן את הסכום שאותו תרצו להעביר מתוך התו. אפשר אפילו להוסיף ברכה אישית! איש הקשר שלכם יקבל עדכון ב-SMS ויהיו לו שבועיים כדי לאשר את התו. אם איש הקשר לא יאשר את תו השי תוך שבועיים, התו יחזור לשולח.
  עוד שאלות על תווי שי
יש לכם שאלות נוספות? אנחנו כאן 

רוצים שתווי הקנייה יהיו תמיד
עליכם? הצטרפו ל-PayBox
ותעברו לשלם מהטלפון